ISKRA ERO ugaona brusilica 2600W IE-AG2600
SKU:111245
Na stanju
Cena: RSD
Čekovima na 6 rata. Mesečno: RSD
Administrativna zabrana na 12 rata: RSD
Intesa karticama na 12 rata: RSD
Ne odgovara Vam cena ?
Zatražite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam ODMAH damo najbolju ponudu.
RSD
RSD VIP cena sa 310,00 RSD popusta
Ukoliko niste clan VIP kluba Registrujte se ovde
Ili poručite putem telefona ili email-a:
Fizička lica   011.41.42.720
Pravna lica   011.40.60.645
e-mail:   [email protected]
Stanje
Novo
Raspoloživa količina manja od 5
Rok isporuke 6 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po clanu 31.
Pravo povrata 14 dana
Želite li ponudu za firmu?
Kontaktirajte nas
ERO ugaona brusilica 2600W IE-AG2600 - ugaona brusilica iz Iskra Ero linije proizvoda,
namenjena za poluprofesionalnu upotrebu. Antivibracijska ručka obezbeđuje udobnije korištenje.
Ručka se može postaviti u tri pozicije i levo/desno 90°, time olakšavajući rad brusilicom.
Poseduje mekan start čija je funkcija da smanji efekat trzaja početnog obrtnog momenta.
Tip brusilice Ugaona brusilica
Napajanje 220-240 V~ / 50 Hz
Broj obrtaja u minuti 6.600 obr/min-1 (bez opterećenja)
Ostale karakteristike
Prečnik diska: 230 mm
Navoj: M14
Ručka: Antivibracijska, tri položaja,
podesiva levo/desno 90°
Dužina kabela: 1.9 m
Masa: 4.85 kg
Dodatne funkcije: Sporiji start
Ostale napomene: Rezna ploča nije uključena
Zakonska saobraznost 25 meseci
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Slični proizvodi
Vaša korpa
Vaša korpa je prazna
Dostava
Standardna dostava:   490 RSD
Očekuje se unutar 6 radnih dana
Express dostava
Kontaktirajte nas call centar
Poštovani kupci,
BC Group je omogućio sledeće načine isporuke/preuzimanja robe:
Lično preuzimanje:
U našim Pick-Up Point (kupac lično preuzima robu) lokacijama:
Na adresi Durmitorska 3, Beograd - link lokacije : link
Na adresi Dobanovačka 56, Zemun  - link lokacije : link
Na adresi Džona Kenedija 31G, Novi Beograd (Kennedy Residence) - link lokacije : link
Na adresi Dečka 136, Šimanovci - link lokacije : link
Isporuka na željenu adresu:
Zavisno od vrste i kategorije artikla postoje i pripadajući troškovi transporta
Najznačajnije kategorije za koje postoji dodatna naplata su sledeće:
Usluga transporta standardna pošiljka - 490
Usluga transporta (TV 32 inča, gume, sokovnici, pegle, usisivači, tosteri, aparati za kafu...) - 690
Usluga transporta TV 50 inča / Kosilice - 1490