KZUBR Akumulatorska brusilica KBLEAG21V
(0)
SKU:307363
Na stanju
Cena: RSD
Čekovima na 6 rata. Mesečno: RSD
Administrativna zabrana na 12 rata: RSD
Intesa karticama na 12 rata: RSD
Ne odgovara Vam cena ?
Zatražite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam ODMAH damo najbolju ponudu.
RSD
RSD VIP cena sa 377,00 RSD popusta
Ukoliko niste clan VIP kluba Registrujte se ovde
Ili poručite putem telefona ili email-a:
Fizička lica   011.41.42.720
Pravna lica   011.40.60.645
e-mail:   [email protected]
Stanje
Novo
Raspoloživa količina manja od 5
Rok isporuke 6 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po clanu 31.
Pravo povrata 14 dana
Želite li ponudu za firmu?
Kontaktirajte nas
Aku ugaona brusilica KBLEAG-21V sa motorom bez četkica pruža brzinu od 5500–9000 o/min, uz prečnik diska od 125 mm i navoj vretena M14. Dolazi u kompletu sa 2 snažne Li-Ion baterije i brzim punjačem (60 min). Snažna, pouzdana i praktična za sečenje i brušenje metala, betona i drugih materijala.
Tip brusilice ugaona
Napajanje akumulatorska
Broj obrtaja u minuti 5500–9000 o/min
Ostale karakteristike
Model: AKU ugaona brusilica KBLEAG-21V
Motor: Bez četkica (brushless)
Ulaz: 110–240V AC, 50/60Hz
Izlaz: DC 21V / 2A
Napon: 21V
Broj obrtaja bez opterećenja: 5500–9000 o/min
Prečnik diska: 125 mm
Prečnik navojnog vretena: M14
Vreme punjenja: 60 min
Baterije: 2 × Li-Ion, 21V (isporučene u kompletu)
Zakonska saobraznost 2 god.
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Slični proizvodi
Vaša korpa
Vaša korpa je prazna
Dostava
Standardna dostava:   490 RSD
Očekuje se unutar 6 radnih dana
Express dostava
Kontaktirajte nas call centar
Poštovani kupci,
BC Group je omogućio sledeće načine isporuke/preuzimanja robe:
Lično preuzimanje:
U našim Pick-Up Point (kupac lično preuzima robu) lokacijama:
Na adresi Durmitorska 3, Beograd - link lokacije : link
Na adresi Dobanovačka 56, Zemun  - link lokacije : link
Na adresi Džona Kenedija 31G, Novi Beograd (Kennedy Residence) - link lokacije : link
Na adresi Dečka 136, Šimanovci - link lokacije : link
Isporuka na željenu adresu:
Zavisno od vrste i kategorije artikla postoje i pripadajući troškovi transporta
Najznačajnije kategorije za koje postoji dodatna naplata su sledeće:
Usluga transporta standardna pošiljka - 490
Usluga transporta (TV 32 inča, gume, sokovnici, pegle, usisivači, tosteri, aparati za kafu...) - 690
Usluga transporta TV 50 inča / Kosilice - 1490