BBLINK LED svetiljka CPS-Y8A36-D9 3000K (5821)
SKU:164035
Na stanju
Cena: RSD
Čekovima na 6 rata. Mesečno: RSD
Administrativna zabrana na 12 rata: RSD
Intesa karticama na 12 rata: RSD
Ne odgovara Vam cena ?
Zatražite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam ODMAH damo najbolju ponudu.
RSD
Ili poručite putem telefona ili email-a:
Fizička lica   011.41.42.720
Pravna lica   011.40.60.645
e-mail:   [email protected]
Stanje
Novo
Raspoloživa količina manja od 5
Rok isporuke 6 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po clanu 31.
Pravo povrata 14 dana
Želite li ponudu za firmu?
Kontaktirajte nas
Ugradna LED svetiljka, snage 36w, emituje toplo belu boju svetla. Nije pogodna za dimovanje.
Napomena:
Radi neophodnog hladjenja svetiljku je potrebno ugraditi minimum 20 cm udaljenu od plafona
Tip Ugradna LED svetiljka
Boja Boja Artikla: Bela
Karakteristike
Model / Tip: CPS-Y8A36-D9
Nazivni Napon: 100-240 V AC
Nazivna Snaga: 36 W
Temperatura Boje Svetlosti: 3000 K
Svetlosni Fluks: 2800 lm
Izvor Svetlosti: SMD LED 2835
Dimabilnost: Ne
Materijal: Aluminijum (ADC 12) / PC difuzor
Dimenzije: Ø 228 mm, h - 77 mm
Dimenzije Otvora Za Ugradnju: od Ø200 do Ø210mm
Način / Tip Montaže: ugradna
Ugao Rasipanja Svetlosti: 120°
Indeks Reprodukcije Boje (CRI): ≥80(Ra)
Faktor Snage (Pf): veće od 0.9
Radna Temperatura: -20 °C do +45 °C
Energetska Efikasnost: A+
Stepen Električne Zaštite: Klasa II
IP Zaštita: IP 40
Potrošnja Elek. Energije: 36 kWh / 1000h
Zakonska saobraznost 2 godine
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Slični proizvodi
Vaša korpa
Vaša korpa je prazna
Dostava
Standardna dostava:   490 RSD
Očekuje se unutar 6 radnih dana
Express dostava
Kontaktirajte nas call centar
Poštovani kupci,
BC Group je omogućio sledeće načine isporuke/preuzimanja robe:
Lično preuzimanje:
U našim Pick-Up Point (kupac lično preuzima robu) lokacijama:
Na adresi Durmitorska 3, Beograd - link lokacije : link
Na adresi Dobanovačka 56, Zemun  - link lokacije : link
Na adresi Džona Kenedija 31G, Novi Beograd (Kennedy Residence) - link lokacije : link
Na adresi Dečka 136, Šimanovci - link lokacije : link
Isporuka na željenu adresu:
Zavisno od vrste i kategorije artikla postoje i pripadajući troškovi transporta
Najznačajnije kategorije za koje postoji dodatna naplata su sledeće:
Usluga transporta standardna pošiljka - 490
Usluga transporta (TV 32 inča, gume, sokovnici, pegle, usisivači, tosteri, aparati za kafu...) - 690
Usluga transporta TV 50 inča / Kosilice - 1490