Biton Electronics LED napajanje 24V 250W JAH-A250-24
SKU:150138
Na stanju
Cena: RSD
Čekovima na 6 rata. Mesečno: RSD
Administrativna zabrana na 12 rata: RSD
Intesa karticama na 12 rata: RSD
Ne odgovara Vam cena ?
Zatražite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam ODMAH damo najbolju ponudu.
RSD
Ili poručite putem telefona ili email-a:
Fizička lica   011.41.42.720
Pravna lica   011.40.60.645
e-mail:   [email protected]
Stanje
Novo
Raspoloživa količina manja od 5
Rok isporuke 6 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po clanu 31.
Pravo povrata 14 dana
Želite li ponudu za firmu?
Kontaktirajte nas
LED napajanja ili trafoi se koriste za napajanje LED traka i pretvaranje struje sa 220V na 24V. U zavisnosti od ukupne jačine LED traka uzima se i napajanje koje je adekvatno tome. Preporuka je da jačina napajanja bude malo veća (15-20%) u odnosu na ukupnu potrebnu snagu da bi se sprečilo crkavanje led napajanja koje se dešava zbog oscilacija u električnoj mreži.
* Ugrađen EMI filter, 100% ispitivanje opterećenja
* Širok opseg ulaznog napona, precizan i stabilan izlazni napon
* Zaštita od prenapona, prekoračenja struje i kratkog spoja
* Nizak izlazni val i sum
Tip LED napajanje
Boja -
Karakteristike
Model / Tip JAH-A250-24
Nazivni Ulazni Napon 170-240 VAC
Nazivni Izlazni Napon 24V DC
Nazivna Snaga 250W
Nazivna Izlazna Struja 10,5 A
Materijal Aluminijum
Dimenzije 225*70*40 mm
Temperatura Okruženja (ºC) -40° - 85°C
IP Zaštita IP 20
Zakonska saobraznost
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Slični proizvodi
Vaša korpa
Vaša korpa je prazna
Dostava
Standardna dostava:   490 RSD
Očekuje se unutar 6 radnih dana
Express dostava
Kontaktirajte nas call centar
Poštovani kupci,
BC Group je omogućio sledeće načine isporuke/preuzimanja robe:
Lično preuzimanje:
U našim Pick-Up Point (kupac lično preuzima robu) lokacijama:
Na adresi Durmitorska 3, Beograd - link lokacije : link
Na adresi Dobanovačka 56, Zemun  - link lokacije : link
Na adresi Džona Kenedija 31G, Novi Beograd (Kennedy Residence) - link lokacije : link
Na adresi Dečka 136, Šimanovci - link lokacije : link
Isporuka na željenu adresu:
Zavisno od vrste i kategorije artikla postoje i pripadajući troškovi transporta
Najznačajnije kategorije za koje postoji dodatna naplata su sledeće:
Usluga transporta standardna pošiljka - 490
Usluga transporta (TV 32 inča, gume, sokovnici, pegle, usisivači, tosteri, aparati za kafu...) - 690
Usluga transporta TV 50 inča / Kosilice - 1490