ISKRA ERO ugaona brusilica 1200W IE-AG1200
SKU:111291
Na stanju
Cena: RSD
Čekovima na 6 rata. Mesečno: RSD
Administrativna zabrana na 12 rata: RSD
Intesa karticama na 12 rata: RSD
Ne odgovara Vam cena ?
Zatražite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam ODMAH damo najbolju ponudu.
RSD
Ili poručite putem telefona ili email-a:
Fizička lica   011.41.42.720
Pravna lica   011.40.60.645
e-mail:   [email protected]
Stanje
Novo
Raspoloživa količina veća od 5
Rok isporuke 6 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po clanu 31.
Pravo povrata 14 dana
Želite li ponudu za firmu?
Kontaktirajte nas
ERO ugaona brusilica 1200W IE-AG1200 Iskra - namenjena za poluprofesionalnu upotrebu.
Kompaktnih dimenzija, laka za korištenje na nepristupačnim mestima.
Ručka se može postaviti u tri pozicije i levo/desno 90°, time olakšavajući njenu upotrebu.
Tip brusilice Ugaona brusilica
Napajanje 220-240 V~ / 50 Hz
Broj obrtaja u minuti 11.000 obr/min-1 (bez opterećenja)
Ostale karakteristike
Snaga: 1200 W
Obrtaji: 11.000 obr/min-1 (bez opterećenja)
Prečnik diska: 125 mm
Navoj: M14
Ručka: Tri položaja, podesiva levo/desno 90°
Dužina kabela: 1.9 m
Masa: 3.8 kg
Ostale napomene: Rezna ploča nije uključena
Zakonska saobraznost 25 meseci
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Slični proizvodi
Vaša korpa
Vaša korpa je prazna
Dostava
Standardna dostava:   490 RSD
Očekuje se unutar 6 radnih dana
Express dostava
Kontaktirajte nas call centar
Poštovani kupci,
BC Group je omogućio sledeće načine isporuke/preuzimanja robe:
Lično preuzimanje:
U našim Pick-Up Point (kupac lično preuzima robu) lokacijama:
Na adresi Durmitorska 3, Beograd - link lokacije : link
Na adresi Dobanovačka 56, Zemun  - link lokacije : link
Na adresi Džona Kenedija 31G, Novi Beograd (Kennedy Residence) - link lokacije : link
Na adresi Dečka 136, Šimanovci - link lokacije : link
Isporuka na željenu adresu:
Zavisno od vrste i kategorije artikla postoje i pripadajući troškovi transporta
Najznačajnije kategorije za koje postoji dodatna naplata su sledeće:
Usluga transporta standardna pošiljka - 490
Usluga transporta (TV 32 inča, gume, sokovnici, pegle, usisivači, tosteri, aparati za kafu...) - 690
Usluga transporta TV 50 inča / Kosilice - 1490