MAKITA Akumulatorska ubodna testera 18V LXT DJV180ZX
SKU:309155
Na stanju
Cena: RSD
Čekovima na 6 rata. Mesečno: RSD
Administrativna zabrana na 12 rata: RSD
Intesa karticama na 12 rata: RSD
Ne odgovara Vam cena ?
Zatražite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam ODMAH damo najbolju ponudu.
RSD
Ili poručite putem telefona ili email-a:
Fizička lica   011.41.42.720
Pravna lica   011.40.60.645
e-mail:   [email protected]
Stanje
Novo
Raspoloživa količina manja od 5
Rok isporuke 7 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po clanu 31.
Pravo povrata 14 dana
Želite li ponudu za firmu?
Kontaktirajte nas
Akumulatorska ubodna testera 18V LXT Makita DJV180ZX
Makita akumulatorska ubodna testera 18V LXT DJV180ZX sa ugrađenim LED radnim svetlom.
Akumulatorska ubodna testera 18V LXT Makita DJV180ZX poseduje dugme za deblokiranje koje sprečava slučajno startovanje.
Tip testere ubodna
Napajanje akumulatorska
Karakteristike
Tip akumulatora: Li-ion.
Visina hoda 26 mm.
Broj hodova u minutu 0 - 2.600 min-1.
Kapac. rezanja u metalu 10 mm.
Oscilatorno podešavanje 3 stepen.
Maks. sečenje pod uglom L/D45 - 45 º.
Kapac. rezanja u drvetu 135 mm.
Kapac. rezanja u aluminijumu 20 mm.
Buka: zvučni pritisak 87,0 dB(A).
Buka: zvučna snaga 95,0 dB(A).
Buka: odstupanje (K) 3,0 dB(A).
Vibracije: sečenje iverice 7,0 m/s².
Vibracije: sečenje metala 3,5 m/s².
Vibracije: odstupanje (K) 1,5 m/s².
Mlaznica za usisivač/vreću za prašinu: Da.
3 orbitalna podešavanja + ravno sečenje.
Sistem promene lista testere bez korišćenja alata, omogućava brzu i laku izmenu lista.
Veliki prekidač koji ne izaziva umor u prstima.
Ergonomski dizajnirana drška, sa gumiranim rukohvatom.
Dimenzije:
275 x 73 x 208 mm
Obim isporuke:
Akumulatorska ubodna testera sa gornjom ručkom DJV180ZX;
6 listova testere.
Makita akumulatorska ubodna testera 18V LXT DJV180ZX iporučuje se bez baterije i punjača.
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Slični proizvodi
Vaša korpa
Vaša korpa je prazna
Dostava
Standardna dostava:   490 RSD
Očekuje se unutar 7 radnih dana
Express dostava
Kontaktirajte nas call centar
Poštovani kupci,
BC Group je omogućio sledeće načine isporuke/preuzimanja robe:
Lično preuzimanje:
U našim Pick-Up Point (kupac lično preuzima robu) lokacijama:
Na adresi Durmitorska 3, Beograd - link lokacije : link
Na adresi Dobanovačka 56, Zemun  - link lokacije : link
Na adresi Džona Kenedija 31G, Novi Beograd (Kennedy Residence) - link lokacije : link
Na adresi Dečka 136, Šimanovci - link lokacije : link
Isporuka na željenu adresu:
Zavisno od vrste i kategorije artikla postoje i pripadajući troškovi transporta
Najznačajnije kategorije za koje postoji dodatna naplata su sledeće:
Usluga transporta standardna pošiljka - 490
Usluga transporta (TV 32 inča, gume, sokovnici, pegle, usisivači, tosteri, aparati za kafu...) - 690
Usluga transporta TV 50 inča / Kosilice - 1490