LUMAX LED panel LUMUPO-18W 6500K ugradni-okrugli 1530 lm
SKU:118149
Na stanju
Cena: RSD
Čekovima na 6 rata. Mesečno: RSD
Administrativna zabrana na 12 rata: RSD
Intesa karticama na 12 rata: RSD
Ne odgovara Vam cena ?
Zatražite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam ODMAH damo najbolju ponudu.
RSD
Ili poručite putem telefona ili email-a:
Fizička lica   011.41.42.720
Pravna lica   011.40.60.645
e-mail:   [email protected]
Stanje
Novo
Raspoloživa količina veća od 5
Rok isporuke 10 radnih dana, a najkasnije u roku definisanim ZZP po clanu 31.
Pravo povrata 14 dana
Želite li ponudu za firmu?
Kontaktirajte nas
Tip Led panel
Boja Bela
Karakteristike
Boja: Hladno bela
Snaga: - 18 W
Ekvivalent klasičnoj sijalici od 100 W
Snaga: 18 W
Napon: 85 - 265 V
Vek trajanja: - Radni vek: 35000 sati
Ostale karakteristike:- Ugao osvetljenja: 120°
Materijal: plastika + aluminijum
Radna temperatura : -20°C / +40°C
Spoljna dimenzija: 25.5cm
Unutrašnja dimenzija: 20.5 cm
Zakonska saobraznost 2 godine
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Slični proizvodi
Vaša korpa
Vaša korpa je prazna
Dostava
Standardna dostava:   490 RSD
Očekuje se unutar 10 radnih dana
Express dostava
Kontaktirajte nas call centar
Poštovani kupci,
BC Group je omogućio sledeće načine isporuke/preuzimanja robe:
Lično preuzimanje:
U našim Pick-Up Point (kupac lično preuzima robu) lokacijama:
Na adresi Durmitorska 3, Beograd - link lokacije : link
Na adresi Dobanovačka 56, Zemun  - link lokacije : link
Na adresi Džona Kenedija 31G, Novi Beograd (Kennedy Residence) - link lokacije : link
Na adresi Dečka 136, Šimanovci - link lokacije : link
Isporuka na željenu adresu:
Zavisno od vrste i kategorije artikla postoje i pripadajući troškovi transporta
Najznačajnije kategorije za koje postoji dodatna naplata su sledeće:
Usluga transporta standardna pošiljka - 490
Usluga transporta (TV 32 inča, gume, sokovnici, pegle, usisivači, tosteri, aparati za kafu...) - 690
Usluga transporta TV 50 inča / Kosilice - 1490